Sunrise.

Foto: © Göran Strand.

STYRELSEN 2018

Hövdinga a'Karin

Funktion

Namn

Mailadress

Hövding

Karin Abrahamsson

hovdinga@republikenjamtland.se

Vice Hövding

Annéna Johansson

annea@republikenjamtland.se

Skrivare

Kristina Vall

kristinavall44@gmail.com

Skattmästare

Lena Lehrgrafven

skattmastarn@republikenjamtland.se

Ledamot

Inger Johansson

mommainger@hotmail.com

Ledamot

Jonas Magnusson

jonas@republikenjamtland.se

Ledamot

Kjell Abrahamsson

kjell.abrahamsson@republikenjamtland.se

Ledamot

Lars-Eric Ling

larsericling@republikenjamtland.se

Ledamot

Sven Höckert

sven@republikenjamtland.se

Ledamot

Thommy Lehrgrafven

thommy@republikenjamtland.se

Ledamot

Örjan Jönsson

orjan@republikenjamtland.se

 

 

 

Övriga förtroendeposter

 

 

Ordinarie revisor

Lena Hammarfjäll

 

Ordinarie revisor

Mattias Högberg

 

Revisorssuppleant

Ingeborg Arvastsson

 

Valberedning

Eva Fransson

eva@republikenjamtland.se

Valberedning

 

 

Gode

H-P Burman

storjamtenhpburman@gmail.com

Hedersgode

Bo Oscarsson

bo.oscarsson@ostersund.mail.telia.com

 

 

 

Provinsledare

 

 

Berg

Annéna Johansson

annea@ergocogito.com

Bräcke

Johnny Bengtsson

johnny@republinenjamtland.se

Frostviken

Janne Sandström

janne@republinenjamtland.se

Herjeådalen

Torbjörn Hedmark

torbjorn@republinenjamtland.se

Krokom

Karl-Gösta Bengtsson

k-g@republinenjamtland.se

Ravund

Mikael Rexhall

mikael@republinenjamtland.se

Stan

Eva Lundmark

evlu2@telia.com

Strömsund

Jenny Sjöström

jenny@republinenjamtland.se

Åre

Egon Wallberg

egon@republinenjamtland.se

Vill Du vara med och påverka vårt arbete?

Kontakta Hövdinga a'Karin: hovdinga@republikenjamtland.se

Följ oss på

Webmaster: webmaster@republikenjamtland.se

© All Rights Reserved Befrielserörelsen Jamtland

Uppdaterad 2018-08-06